Zdroj HL0830010018 pásom IP67 12V 18W 1.5A
Kód: 199228
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom, IP67 - vodeodolný.
18W, 12V, 1,5A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 3,5 metrov
50x50 LED pás: 1,2 metrov
Rozmery: 18,6 x 2 x 2 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 8680985537955 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 18W; 1,5A; IP67 |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 2 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
