Zdroj HL555 k LED pásom IP65 12V 60W 5A
Kód: 167892
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom, IP65 - vodeodolný.
60W, 12V, 5A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 12 metrov
50x50 LED pás: 4 metrov
Rozmery: 30,7 x 2 x 2 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8699303414571 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 60W; 5A; IP67 |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 7 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
