Zdroj HL0830010025 k LED pásom IP67 45W
Kód: 197428
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Zdroj k LED pásom, IP65 - vodeodolný.
45W, 12V, 3,75A, 220-240V/50-60Hz.
Pre LED pásy: 35x28 SMD LED pás: 8 metrov
50x50 LED pás: 2,5 metrov
Rozmery: 30,7 x 2 x 2 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | 12V zdroje k LED pásom |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8680985542164 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; LED transformator DC 12V; 220-240V/50-60Hz; 45W; 3,75A; IP67 |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 3 |
| Hmotnosť: | 0,2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
