Vonkajšia LED stojacia lampa Troll 2.0 78271 čierna
Kód: 217393
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stojacia lampa, ktorá vám dáva úplnú voľnosť! Lampa je na
používanie vo vnútri aj vonku. Je nabíjateľná, doma ju budete mať na nabíjacom
podstavci, nabitú si ju môžete vyniesť kamkoľvek do exteriéru, nebudú vám
zavadzať žiadne káble. Plne nabitá vydrží svietiť 24 hodín. Je stmievateľná. Na
terase, balkóne, alebo na záhrade vytvorí tú správnu atmosféru. Vyberte si zo
škály zaujímavých farieb.
LED 2,4W, 2700K a 3000K, 230lm.
Na
vonkajšie aj vnútorné použitie - IP54.
Výška 120 cm, priemer tienidla 11
cm, rozmery podstavca 15x15 cm.
Materiál: hliník, farba:
čierna
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá Sompex |
|---|---|
| EAN: | 1088599106937 |
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Vonkajšie prenosné stojacie LED svietidlo TROLL. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,4W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Svietivosť: | 230 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľné |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TROLL 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
