Vonkajšia LED stojacia lampa Troll 2.0 78280 antracit
Kód: 217392
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Stojacia
lampa, ktorá vám dáva úplnú voľnosť! Lampa je na používanie vo vnútri aj vonku.
Je nabíjateľná, doma ju budete mať na nabíjacom podstavci, nabitú si ju môžete
vyniesť kamkoľvek do exteriéru, nebudú vám zavadzať žiadne káble. Plne nabitá
vydrží svietiť 24 hodín. Je stmievateľná. Na terase, balkóne, alebo na záhrade
vytvorí tú správnu atmosféru. Vyberte si zo škály zaujímavých farieb.
LED
2,4W, 2700K a 3000K, 230lm.
Na
vonkajšie aj vnútorné použitie - IP54.
Výška
120 cm, priemer tienidla 11 cm, rozmery podstavca 15x15 cm.
Materiál:
hliník, farba: antracit.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá Sompex |
|---|---|
| EAN: | 4029599107071 |
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Vonkajšie prenosné stojacie LED svietidlo TROLL. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,4W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | antracit |
| Svietivosť: | 230 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľné |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TROLL 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
