Vonkajšia LED stojacia lampa Troll 2.0 78270 biela
Kód: 217391
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stojacia lampa, ktorá vám dáva úplnú voľnosť! Lampa je na používanie vo
vnútri aj vonku. Je nabíjateľná, doma ju budete mať na nabíjacom podstavci,
nabitú si ju môžete vyniesť kamkoľvek do exteriéru, nebudú vám zavadzať žiadne
káble. Plne nabitá vydrží svietiť 24 hodín. Je stmievateľná. Na terase, balkóne,
alebo na záhrade vytvorí tú správnu atmosféru. Vyberte si zo škály zaujímavých
farieb.
LED 2,4W, 2700K a 3000K, 230lm.
Na vonkajšie aj vnútorné
použitie - IP54.
Výška 120 cm, priemer tienidla 11 cm, rozmery podstavca
15x15 cm.
Materiál: hliník, farba: biela
Dodatočné parametre
| Kategória: | Záhradné svietidlá Sompex |
|---|---|
| EAN: | 4029599106913 |
| Značka: | Sompex |
| Obchodný text: | Vonkajšie prenosné stojacie LED svietidlo TROLL. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,4W |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| Svietivosť: | 230 lm |
| Farba svetla: | 2700K a 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | nabíjateľné |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TROLL 2.0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
