Svietidlo priemyselné LED 15W oválne IP54 LB10-01512
Kód: 159249
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036611361 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Tvar: oválne |
| Šírka: | 21,5 |
| Výška: | 5,9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1050 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | termoplast |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
