Svietidlo priemyselné LED 18W okrúhle IP65 LB09-01810
Kód: 167527
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036611330 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Tvar: kruhové |
| Šírka: | 20,5 |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1260 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | termoplast |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
