Svietidlo nástenné Manzur 71022 čierne
Kód: 222563
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné RUSTIK |
|---|---|
| EAN: | 5996595710224 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné svietidlo, na žiarovku 1x max 40W E27. |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 23 |
| Hĺbka: | 17 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MANZUR |
| Ďalšie údaje: | Kábel dlhý 170 cm. S vypínačom na kábli. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
