Luster Almus 6809 čierny
Kód: 213790
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250368092 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Svietidlo na strop ALMUS, polohovateľné. |
| Šírka: | 35 |
| Výška: | 16,5 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 5x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ALMUS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
