Luster Caspar 2224 čierny
Kód: 201063
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250322247 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo CASPAR. Luster typu pavúk, lanká sa upevňujú jednotlivo o strop. |
| Šírka: | 80 |
| Výška: | 100 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 10x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | CASPAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
