Svietidlo LED záhradné Sekoya HL0760380004 čierne
Kód: 166606
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8698965411591 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 12 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 250 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-240V |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné SMD LED svietidlo SEKOYA, s nastaviteľným uhlom svietenia. |
| Hĺbka: | 5,2 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | ABS |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | SEKOYA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
