Záhradné LED svietidlo Proton HL0760390008 čierne
Kód: 166628
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8680985576237 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 22 |
| Výška: | 9,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 720lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné POWER LED svietidlo PROTON. |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | PROTON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
