Svietidlo LED záhradné Andiz HL0760370009 čierne
Kód: 166603
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8698965411560 |
| Značka: | HOROZ |
| Šírka: | 17,3 |
| Výška: | 4,6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 450 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-240V |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné SMD LED svietidlo ANDIZ. |
| Hĺbka: | 8,1 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | ABS |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ANDIZ |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
