Svietidlo LED záhradné Navia 8130 čierna
Kód: 211890
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250381305 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo NAVIA. |
| Šírka: | 21 |
| Výška: | 21 |
| Hĺbka: | 4,6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 11W |
| Svietivosť: | 641 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | NAVIA |
| Hmotnosť: | 2,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
