Svietidlo LED záhradné Follina 8154 čierna
Kód: 211889
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250381541 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo FOLLINA. |
| Šírka: | 8 |
| Výška: | 26 |
| Hĺbka: | 4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 11W |
| Svietivosť: | 530 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | FOLLINA |
| Hmotnosť: | 2,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
