Svietidlo LED záhradné Nesna 7952 antracit
Kód: 208291
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250379524 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo NESNA. Svieti z oboch koncov. |
| Šírka: | 17 |
| Výška: | 9 |
| Hĺbka: | 3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 528 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | NESNA |
| Hmotnosť: | 2,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
