Svietidlo LED záhradné nástenné HL0760330010 10W biela
Kód: 207573
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8680985561813 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo s číslom domu, nálepky s číslami a písmenkami sú súčasťou balenia. Spúšťa sa automaticky v tme fotosenzorickou detekciou. |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 19,4 |
| Hĺbka: | 5,5 |
| Watáž: | 10W |
| Svietivosť: | 750 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ARENA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
