Svietidlo LED záhradné HL240L 5,5W 4100K čierna
Kód: 186646
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Exteriérové LED svietidlo, inštaluje sa na stenu domu.
Watáž: SMD LED 5,5W, 200lm, 4100K, 220-240V/50-60Hz, IP44.
Rozmery: 20,5 x 20,5 x 7,3 cm.
Materiál: hliník.
Farba: čierna.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8680985516608 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 5,5W, 200lm; 4100K; 220-240V/50-60Hz; IP44; Priemerná životnosť: 30000h; Farba: čierna; Materiál: hliník |
| Šírka: | 20,5 |
| Výška: | 20,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5,5W |
| Svietivosť: | 200lm |
| Farba svetla: | 4100K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
