Svietidlo LED záhradné HL0760210012 12W 4200K čierna
Kód: 206452
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Záhradné LED svietidlo, inštaluje sa na stenu domu.
Watáž: SMD LED 12W, 1000lm, 4200K, 85-265V/50-60Hz, IP65.
Rozmery: 16,9 x 10 cm.
Materiál: plast / plast.
Farba: čierna / biela.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8680985558523 |
| Značka: | HOROZ |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technicke parametre:; Nazov:SUGA 12/RO; Označenie: HL0760210012; Wataž:12W 4200K; Lumeny:1000lm; 220-240V; IP54; Farba:čIERNA |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1000lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | čierna |
| Materiál: | plast |
| Séria: | SUGA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
