Svietidlo LED záhradné Magma HL0760900015 IP54 čierna
Kód: 259988
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Nazov:MAGMA 15 Wataž:15W 4200K Lumeny:1450lm 170-265V/50-60Hz IP54 Farba:Cierna/AKRYL Svietidlo má zabudovaný PIR senzorDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684213830 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo. Svietidlo má zabudovaný PIR senzor |
| Šírka: | 27 |
| Výška: | 7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1450 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | MAGMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
