Svietidlo LED záhradné Carat HL0760710012 čierne
Kód: 220224
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Nazov:CARAT Wataž:12W 4200K Lumeny:925lm 85-265V/50-60Hz IP54 Farba:ČIERNADodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo. |
| Šírka: | 19,8 |
| Výška: | 23,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 925lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | čierna |
| Séria: | CARAT |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
