Svietidlo LED záhradné Bat HL0760720006 čierne
Kód: 220226
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684210020 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo. |
| Šírka: | 15,5 |
| Výška: | 4,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 6W |
| Svietivosť: | 540 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 85-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | čierna |
| Séria: | BAT |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
