Svietidlo LED záhradné LG39-0107 12W 4200K sivá IP65
Kód: 167463
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036699550 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo pre vonkajšie použitie. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 13 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 880 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Hĺbka: | 10,8 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ALDO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
