Svietidlo LED záhradné LG39-0106 9W biela IP65
Kód: 167462
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036699543 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo pre vonkajšie použitie. |
| Šírka: | 17,3 |
| Výška: | 4,6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 9W |
| Svietivosť: | 350 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ARIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
