Svietidlo LED záhradné LG39-0102 2x2W antracit IP65
Kód: 167475
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 8605036699499 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo pre vonkajšie použitie. |
| Šírka: | 8,3 |
| Výška: | 12,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2x 2W |
| Svietivosť: | 130 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | MOT |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
