Svietidlo LED záhradné Flamenco 8946 čierne
Kód: 206438
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250389462 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 72 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 6lm |
| Farba svetla: | 1500-1900K - teplá biela |
| Napätie: | 5V DC |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Môže sa položiť na stôl alebo na zem, alebo vymeniť stojan za zápich a zapichnúť do zeme. Efekt plameňa. Na boku má tlačidlo na vypnutie a zapnutie. Nabíja sa cez USB kábel. |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
