Svietidlo LED solárne Mora 8949 čierne
Kód: 204550
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250389493 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Solárne LED svietidlo MORA na zapichnutie. Vrátane batérie DC 1,2V. |
| Šírka: | 6 |
| Výška: | 18 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,16W |
| Svietivosť: | 2,4 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP23 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Séria: | MORA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
