Svietidlo LED solárne Funghetto 7877 červená/biela
Kód: 198298
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné solárne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| EAN: | 5998250378770 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 12 |
| Výška: | 18,5 |
| Hmotnosť: | 0,6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 0,06W |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Obchodný text: | Milé solárne svietidlo v tvare hríbika na zapichnutie do pôdy. So svetelným senzorom - zasvieti sa keď je tma. |
| Materiál: | plast |
| Farba: | červená |
| Séria: | FUNGHETTO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
