Svietidlo LED záhradné Belfast 7904 antracit
Kód: 212542
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá záhradné LED |
|---|---|
| EAN: | 59985250379043 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Vonkajšie nástenné LED svietidlo BELFAST. Dá sa natáčať. |
| Šírka: | 6,5 |
| Výška: | 16 |
| Hĺbka: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12,9W |
| Svietivosť: | 620 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | antracit |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | BELFAST |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
