Svietidlo LED stropné s ventilátorom Adonias 5419 čierne
Kód: 217675
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory s osvetlením |
|---|---|
| EAN: | 5998250354194 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo so zabudovaným ventilátorom, ovláda sa pomocou diaľkového ovládača. Ventilátor má 6 rýchlostí. |
| Šírka: | 48 |
| Výška: | 17 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 35W |
| Svietivosť: | 1600 lm |
| Farba svetla: | 3000K-6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | ventilátor, časovač, pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | ventilátor: motor 15W, RPM: 570/660/760/850/950/1050; dB: 30/36/42/47/50/52; 15-20m2 |
| Séria: | ADONIAS |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
