Svietidlo LED stropné Dalfon 6710 s ventilátorom
Kód: 211647
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory s osvetlením |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250367101 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 55 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo DALFON, so vstavaným ventilátorom. |
| Výška: | 18 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2100 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K mení farbu svetla od teplej po studenú |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + akryl |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Ďalšie funkcie: | ventilátor, časovač |
| Stmievateľné: | áno, diaľkovým ovládačom |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | ventilátor: 3 rýchlosti, RPM: 1050 / 1190 / 1320; dB: 49,4 / 52,5 / 55 ; m2: 8 - 15 |
| Séria: | DALFON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
