Svietidlo LED stropné Dalfon 6857 s ventilátorom
Kód: 213922
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory s osvetlením |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250368573 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo DALFON so zabudovaným ventilátorom. Možnosť prepínať rýchlosť otáčok ventilátora. |
| Šírka: | 39,5 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + akryl |
| Farba: | chróm |
| Svietivosť: | 1500 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | ventilátor |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie údaje: | ventilátor: 3 rýchlosti, RPM: 900 / 1040 / 1170; dB: 52 / 54,7 / 56; m2: 8 - 13 |
| Séria: | DALFON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
