Svietidlo LED stropné Dalfon 6859 s ventilátorom
Kód: 213924
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ventilátory s osvetlením |
|---|---|
| EAN: | 5998250368597 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo DALFON so zabudovaným ventilátorom. Možnosť prepínania rýchlosti otáčok. Efekt hviezdičiek. |
| Šírka: | 50 |
| Výška: | 16,8 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 30W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast + kov |
| Farba: | biela + strieborná |
| Svietivosť: | 1700 lm |
| Farba svetla: | 3000K - 6500K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Diaľkový ovládač v balení: | áno |
| Stmievateľné: | áno |
| Ďalšie funkcie: | ventilátor, nočné svetlo |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | ventilátor: 3 rýchlosti, RPM: 670 / 920 / 1070; dB: 47,4 / 54,2 / 56,7; m2: 30 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
