Svietidlo LED priemyselné Norton HL0710160036 36W 3000K IP65 biele
Kód: 224891
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED, Watáž: 36W, 3600lm, 3000K, 160-265V/50-60Hz, Priemerná životnosť: 30 000H, IP565, Farba:Biela, Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo |
| Priemer: | 24 |
| Hĺbka: | 3,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36 W |
| Svietivosť: | 3600 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 160-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | NORTON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
