Svietidlo LED priemyselné Norton HL0710160024 24W 6400K IP65 biele
Kód: 224890
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED Watáž: 24W, 2400lm 6400K 160-265V/50-60Hz Priemerná životnosť: 30 000H IP65 Farba:Biela Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8683684214721 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo |
| Priemer: | 19,9 |
| Hĺbka: | 3,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24 W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 160-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | NORTON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
