Svietidlo LED priemyselné LB02-03010 30W 4200K biela
Kód: 190309
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, okrúhly tvar, IP65.
Watáž: SMD LED 30W, 4200K, 2250lm.
Rozmery: 32 x 10,2 cm.
Materiál: plast, farba: biela.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036697440 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 30W,2250lm; 4200K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť: 30 000H; IP54; Farba:Biela; Materiál: plast |
| Watáž: | 30W |
| Svietivosť: | 2250lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálná biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
