Svietidlo LED priemyselné LB02-02432 24W 6400K sivá
Kód: 200951
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, okrúhly tvar, IP65.
Watáž: SMD LED 24W, 6400K, 1800lm.
Rozmery: 27 x 9,3 cm.
Materiál: plast, farba: sivá.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036628178 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 24W,1800lm; 6400K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť: 30 000H; IP54; Farba:Seda; Materiál: plast |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 1800lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
