Svietidlo LED priemyselné LB01812 18W 4200K čierna
Kód: 197830
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, okrúhly tvar, IP65.
Watáž: SMD LED 18W, 4200K, 1260lm.
Rozmery: 23 x 7,8 cm.
Materiál: plast, farba: čierna.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036623210 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 18W,1260lm; 4200K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť: 30 000H; IP54; Farba:Cierna; Materiál: plast |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1260lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
