Svietidlo LED priemyselné LB04-01512 15W 4200K sivá
Kód: 181838
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, okrúhly tvar, IP54.
Watáž: SMD LED 15W, 4200K, 1120lm.
Rozmery: 18 x 5,2 cm.
Materiál: plast, farba: sivá.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036697501 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 15W,1120lm; 6400K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť: 30 000H; IP54; Farba:Seda; Materiál: plast |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1120lm |
| Farba svetla: | 6400k - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Materiál: | plast |
| Farba: | sivá |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
