Svietidlo LED priemyselné LB01-01530 15W 6400K biela
Kód: 200550
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, oválny tvar, IP65.
Watáž: SMD LED 15W, 6400K, 1120lm.
Rozmery: 24 x 16,3 x 7,8 cm.
Materiál: plast, farba: biela.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036697259 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 15W,1120lm; 6400K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť: 30 000H; IP54; Farba:Biela; Materiál: plast |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1120lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
