Svietidlo LED priemyselné LB01-01510 15W 4200K biele
Kód: 199192
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Priemyselné LED svietidlo, oválny tvar, IP65.
Watáž: SMD LED 15W, 4200K, 1120lm.
Rozmery: 24 x 16,3 x 7,8 cm.
Materiál: plast, farba: biela.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné stropné IP65 |
|---|---|
| EAN: | 8605036697242 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Technické parametre:; SMD LED; Watáž: 15W,1120lm; 4000K; 220-240V/50-60Hz; Priemerná životnosť: 30 000H; IP54; Farba:Biela; Materiál: plast |
| Watáž: | 15W |
| Svietivosť: | 1120lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
