Svietidlo LED priemyselné HL0690010110 110W 6400K vstavané
Kód: 200558
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8680985552125 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselný LED reflektor, vstavaný, IP65. Vhodný najmä na čerpacie stanice. |
| Šírka: | 31 |
| Výška: | 7 |
| Dĺžka: | 35 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 110W |
| Svietivosť: | 11 000 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Napätie: | 100-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | biela |
| Materiál: | hliník |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Séria: | FALCON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
