Svietidlo LED priemyselné Faraday HL0710150024 24W 6400K IP65 biele
Kód: 224886
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED, Watáž: 24W, 2400lm, 6400K, 160-265V/50-60Hz, Priemerná životnosť: 25 000H, IP65 Farba:Biela Materiál: plastDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Priemyselné LED svietidlo. |
| Šírka: | 25,1 |
| Výška: | 12,7 |
| Hĺbka: | 3,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24 W |
| Svietivosť: | 2400 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená farba |
| Napätie: | 160-265V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Séria: | FARADAY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
