Svietidlo LED priemyselné Agora HL0630080300 300W IP65 čierne
Kód: 262041
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 300W, 39000lm 6400K IP65 Priemerná životnosť: 30 000hod Materiál: hliníkDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Svietidlo LED priemyselné na zavesenie. |
| Watáž: | 300W |
| Svietivosť: | 39000lm |
| Farba: | čierna |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-265V/50-60Hz |
| Materiál: | hlinik |
| Farba svetla: | 6400K - studená farba |
| Energická trieda svetelného zdroj: | D |
| Priemer: | 37,2 |
| Výška: | 10,8 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
