Svietidlo LED priemyselné Agora HL0630080150 150W IP65 čierne
Kód: 220178
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 150W, 19500lm 6400K IP65 Priemerná životnosť: 30 000hod Materiál: hliníkDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8683684204609 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Svietidlo LED priemyselné na zavesenie. |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 150W |
| Svietivosť: | 19 500 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | AGORA |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Šírka: | 31 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | D |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
