Svietidlo LED priemyselné Agora HL0630080200 200W IP65 čierne
Kód: 220179
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 220-240V/50-60Hz Watáž: 200W, 26000lm 6400K IP65 Priemerná životnosť: 30 000hod Materiál: hliníkDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá priemyselné priemyselné |
|---|---|
| EAN: | 8683684204616 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Svietidlo LED priemyselné na zavesenie. |
| Výška: | 9 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 200 W |
| Svietivosť: | 26 000 lm |
| Farba svetla: | 6400K - studená biela |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | AGORA |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Šírka: | 38 |
| Energická trieda svetelného zdroj: | D |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
