Svietidlo LED nástenné HL0290070008 8W biela
Kód: 199163
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavé nástenné LED kovové svietidlo.
Watáž: LED 8W, 4200K, 520lm.
Rozmery: 10 x 10 x 6 cm.
Biely kov / akrylová krytka.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8680985544885 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo Truva |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 520 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | TRUVA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
