Svietidlo LED nástenné HL0290060008 8W čierna
Kód: 199853
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavé nástenné LED kovové svietidlo.
Watáž: LED 8W, 4200K, 320lm.
Rozmery: 10 x 10,8 x 6,2 cm.
Čierny kov / akrylová krytka.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8680985544854 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo Sisam |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 6,2 |
| Závit: | LED |
| Hĺbka: | 10 |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 320 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | SISAM |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
