Svietidlo LED nástenné HL855L 5W červená
Kód: 186596
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Zaujímavé nástenné LED svietidlo.
Watáž: LED 5W, 4000K, 325lm.
Rozmery: 27,5 x 7 x 6 cm.
Červená farba.
220-240V/50-60Hz.
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné MODERN |
|---|---|
| EAN: | 8680985500324 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo Erdek |
| Šírka: | 27,5 |
| Výška: | 6 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 325lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | červená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | ERDEK |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
